Zamknij x
WASZ EKSPERT_logo_KOLOR

O FIRMIE WASZ EKSPERT

Firma Wasz Ekspert - biuro nieruchomości, świadczy usługi pośrednictwa w OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI oraz pośrednictwie KREDYTOWYM. Firma posiada 20-letnie doświadczenie w finansach i bankowości, oraz licencję w obrocie nieruchomościami. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i poczucie jego bezpieczeństwa. Zależy nam zarówno na osiągnięciu przez klienta najlepszego, zamierzonego celu, jak i na łagodnym, sprawnym załatwieniu wszelkich formalności. Dlatego uczestniczymy na każdym etapie procesu wspierając Państwa naszym doświadczeniem i obecnością. Cenimy przede wszystkim relacje i zaufanie.

Na co dzień kierujemy się:

Doświadczeniem

Dobrem klienta

Relacjami

Zaufaniem

Firma Wasz Ekspert wspiera na każdym etapie procesu

Nasze usługi
 • Obrót nieruchomościami

  Obrót nieruchomościami to ważny i często trudny proces. Znalezienie nieruchomości spełniającej nasze potrzeby, czy sprzedaż po najkorzystniejszej cenie potrafi zająć dużo czasu, którego często się nie ma. Firma Wasz Doradca istnieje po to aby pomóc Państwu w tym procesie i zaoszczędzić Państwa czas. Przejmujemy od Państwa wszelkie działania i formalności, oraz swoją obecnością, doradztwem i doświadczeniem wspieramy na tych etapach, w których Państwa obecność jest niezbędna. Jesteśmy przy Państwu cały czas. Pomagamy w sprzedaży, kupnie, najmie, wynajmie każdego rodzaju nieruchomości - domów, mieszkań, lokali komercyjnych, działek.

  Zobacz
 • Pośrednictwo kredytowe

  Słuchamy Państwa potrzeb i dobieramy najkorzystniejsze dla Państwa warunki, pomagamy w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań spełniających Państwa pragnienia i potrzeby. Współpracując z 15 bankami posiadamy szeroką gamę kredytów, codzienną aktualizację ofert oraz promocje. W naszej ofercie posiadamy kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, gotówkowe, refinansowe, pożyczki, kredyty dla firm oraz leasing, i wiele więcej. Bezpłatnie wspieramy w całym procesie kredytowym.

  Zobacz
Nieruchomości
100%
Kredyty
90%
Kupno nieruchomości + Kredyt hipoteczny
75%
Dorota_Kopyta
Dorota Kopyta

Jestem licencjonowanym pośrednikiem obrotu nieruchomościami. Licencja zawodowa nr 21954. Posiadam 20 lat doświadczenia  w finansach i bankowości. Współpracuję z 15 bankami. Posiadam ogromną wiedzę i kompetencje w zakresie doradztwa zarówno w nieruchomościach jak i doradztwie kredytowym. Wspieram swoich klientów na każdym etapie procesu. Kieruję się indywidualnym do nich podejściem. Słucham ich potrzeb i dobieram najkorzystniejsze dla nich warunki. Pomagam w dokonywaniu wszelkich formalności, tłumaczę ewentualne niejasności. Wspieram w podejmowaniu najlepszych decyzji.

Sprawiam, że proces poszukiwań i dalszych formalności odbywa się w poczuciu bezpieczeństwa, w atmosferze zaufania i dobrych relacji.

 • 733 827 410

 • dorotakopyta@waszekspert.pl

Cenimy przede wszystkim relacje, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa

Opinie

Laura Pilucik

Serdecznie polecam ! ???? szybko, sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie a przy okazji bardzo sympatycznie. Z Panią Dorotą nie ma rzeczy niemożliwych!

Marcelina Łochańska

Fantastyczne podejście do klienta, pełen profesjonalizm i ogromna wiedza Pani Doroty zaoszczędziły nam wiele czasu i nerwów przy kupnie działki. Na pewno skorzystamy z Pani pomocy na kolejnym etapie spełnienia naszych marzeń. Polecam każdemu.

Michał Zwierzański

Polecam wszystkim takiego doradcę jak pani Dorota. Miła i profesjonalna obsługa, dyspozycyjność oraz pomoc w każdej sprawie. Dzięki pani Dorocie zaoszczędziliśmy na czasie, było też mniej stresu, a sprawy zostały załatwione na długo przed ostatecznym terminem. Jeszcze raz polecam!

Mateusz Bularz

Dzięki Pani Dorocie, wraz z żoną, mieszkamy we własnym mieszkaniu. Od luźnej rozmowy, przez przedstawienie oferty mieszkaniowej, po formalności w banku i u notariusza... Kompleksowo i bardzo profesjonalnie!

Justyna Siwko

Miła, profesjonalna osoba. Bardzo dobrze wspominam współpracę z Panią Dorotą, mogę polecić z ręką na sercu. Nasza współpraca przebiegła miło, szybko, profesjonalnie i już od roku mieszkamy w większym mieszkaniu. Pozdrawiam Pani Dorotko!!!

Piotr Przybylski

Gorąco polecam Panią pośrednik. Dzięki Pani profesjonalnemu podejściu udało nam się w szybki i miły sposób przejść przez wszystkie prawno-bankowe zawiłości związane z nabyciem mieszkania. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy. Zadowoleni klienci 🙂

Certyfikaty
wasz_ekspert_logo

Wasz Ekspert

Firma Wasz Ekspert świadczy usługi pośrednictwa kredytowego i pośrednictwa w OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. Firma posiada 20-letnie doświadczenie w finansach i bankowości, oraz licencję w obrocie nieruchomościami.
Więcej

Kontakt

Więcej

Polityka Prywatności

Strona używa plików cookies oraz innych technologii w celu zwiększenia komfortu przeglądania, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami strony.
Więcej