Zamknij x

Doradca finansowy i kredytowy w Oławie

Posiadamy 20-letnie doświadczenie w bankowości i finansach. Przedstawiamy optymalne
rozwiązania spełniające Państwa pragnienia i potrzeby. Słuchamy Państwa potrzeb i dobieramy najkorzystniejsze dla Państwa warunki. Współpracując z 15 bankami posiadamy szeroką gamę kredytów, codzienną aktualizację ofert oraz promocje. W naszej ofercie posiadamy kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, gotówkowe, refinansowe, pożyczki, kredyty dla firm oraz leasing, i wiele więcej.

Ekspert finansowy - Oława

Planują Państwo zainwestować pieniądze w nieruchomość, jednak nie wiedzą, która oferta będzie najkorzystniejsza? A może szukają Państwo dobrego kredytu? W każdym przypadku zapraszamy do skorzystania z usług eksperta finansowego w Oławie. Kierujemy się profesjonalizmem i szybko rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane problemy.

Ekspert finansowy w Oławie

Korzystanie z usług eksperta finansowego jest przede wszystkim wygodne. Na rynku dostępnych jest wiele ofert, które są potencjalnie korzystne w ramach inwestycji lub sprzedaży posiadanego obiektu, jednak zawiłość dokumentacji związanej np. z obrotem nieruchomościami czy zaciąganiem kredytów sprawia, że nierozważna decyzja może spowodować długotrwałe konsekwencje. Tymczasem ekspert finansowy w Oławie jest biegły w tej tematyce, dzięki czemu może zaproponować ciekawe rozwiązania i przede wszystkim przedstawić wymogi formalne, w tym także dokumentację tworzoną charakterystycznym językiem specjalistycznym. Szukają Państwo korzystnej oferty kupna lub sprzedaży nieruchomości? Nasz ekspert finansowy chętnie podejmie współpracę.

Ekspert kredytowy - Oława - bezpłatne pośrednictwo kredytowe

Zaciąganie kredytów wiąże się z wieloletnią odpowiedzialnością, zwłaszcza pod względem popularnych hipotek, a więc kredytów na wyjątkowo duże sumy, które są spłacane nawet przez kilkadziesiąt lat. Przypominamy, że usługa pośrednictwa kredytowego jest bezpłatna. Samodzielne szukanie najkorzystniejszej oferty nie jest łatwym zadaniem i wiąże się z licznymi wizytami w bankach i czytaniem skomplikowanych procedur. Ekspert kredytowy w Oławie zapozna się z Państwa potrzebami i sprawdzi oferty kilkunastu banków, by wybrać najlepszą z możliwych opcji. Pozwoli to także ograniczyć czas związany z wypełnianiem wniosków i innych dokumentów.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży obrotu nieruchomościami. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko skutecznie pomóc, ale stosunkowo szybko wyszukać najlepsze oferty. Zawsze dokładnie analizujemy sytuację rynkową i potrzeby klientów, ponieważ to Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Działamy już od ponad 20 lat, współpracujemy także z kilkoma bankami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu satysfakcjonującą pomoc. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji.

Rodzaje kredytów

Pożyczki

Hipoteczne

Firmowe

Gotówkowe

Dotacje unijne

Firma Wasz Ekspert wspiera na każdym etapie procesu

Jak pomagamy?
  • Pośredniczymy w procesie kredytowym

  • Badamy zdolność kredytową

  • Dobieramy najkorzystniejszejsze warunki kredytu

  • Pomagamy we wszelkich formalnościach

  • Uczestniczymy z klientem w banku podczas podpisywania umowy kredytowej

  • Analizujemy oraz wyjaśnianiamy zapisy umowy kredytowej

Jak działamy?

Wstępnie oceniamy zdolność kredytową, tak aby poznać wartości brzegowe możliwości kredytowych i wybrać najlepsze oferty

Przygotowujemy kilka ofert z różnych banków wybierając te najbardziej spełniające Państwa oczekiwania i potrzeby

Omawiamy  oferty z Państwiem, proponujemy różne rozwiązanie (wskazujemy bank, który na moment przygotowania oferty posiada najkorzystniejszą ofertę, bierzemy pod uwagę grupę zawodową, dochody rodziny, wydatki miesięczne)

Po wyborze przez Państwa oferty  przygotowujemy dokumenty do banku (wniosek kredytowy, zaświadczenie o zatrudnieniu, pozostałe dokumenty niezbędne do udzielenia kredytu)

Składamy dokumenty w wybranych przez Państwa bankach

Kontrolujemy proces przyznawania kredytu, oraz na ewentualną prośbę banku uzupełniamy brakujące dokumenty

Negocjujemy warunki kredytu dla Państwa

Umawiamy spotkania w banku w celu finalizacji procesu kredytowego. Jesteśmy z Państwem podczas podpisywania umowy kredytowej, wyjaśniając ewentualne niejasności

Pilnujemy, aby uruchomienie kredytu zostało zrealizowanie zgodnie z terminem wskazanym w umowie, oraz aby wszystkie warunki, jak i wszystkie wymagane dokumenty zostały na czas dostarczone do banku

Firma Wasz Ekspert zadba, aby proces kredytowy przebiegł łagodnie i w poczuciu bezpieczeństwa.

 

Uczestniczymy na każdym etapie procesu wspierając Państwa naszym  doświadczeniem i obecnością.

Jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości?

Skorzystaj z kompleksowej usługi obrotu nieruchomościami i pośrednictwie kredytowym.

Zapraszamy do kontaktu

wasz_ekspert_logo

Wasz Ekspert

Firma Wasz Ekspert świadczy usługi pośrednictwa kredytowego i pośrednictwa w OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. Firma posiada 20-letnie doświadczenie w finansach i bankowości, oraz licencję w obrocie nieruchomościami.
Więcej

Kontakt

Więcej

Polityka Prywatności

Strona używa plików cookies oraz innych technologii w celu zwiększenia komfortu przeglądania, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami strony.
Więcej