Zamknij x

KREDYTY I POŚREDNICTWO KREDYTOWE W OŁAWIE

Posiadamy 20-letnie doświadczenie w bankowości i finansach. Przedstawiamy optymalne
rozwiązania spełniające Państwa pragnienia i potrzeby. Słuchamy Państwa potrzeb i dobieramy najkorzystniejsze dla Państwa warunki. Współpracując z 15 bankami posiadamy szeroką gamę kredytów, codzienną aktualizację ofert oraz promocje. W naszej ofercie posiadamy kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, gotówkowe, refinansowe, pożyczki, kredyty dla firm oraz leasing, i wiele więcej.

Kredyt w Oławie

Samodzielny wybór najkorzystniejszej oferty kredytowej jest niełatwym zadaniem, zwłaszcza jeżeli nie posiada się odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Różnorodność poszczególnych ofert sprawia, że zapoznanie się z nimi jest czasochłonne, a co ważniejsze, nadal może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Jeżeli chcą Państwo tego uniknąć, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pośrednictwa kredytowego. Oława to miasto, w którym działamy. Warto wspomnieć, że ta usługa jest bezpłatna!

Pośrednictwo kredytowe Oława

Możemy pośredniczyć w przypadku zaciągania różnego rodzaju kredytów. Działamy głównie na rzecz klientów z Oławy i okolic. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W każdym przypadku przeglądamy co najmniej kilkanaście ofert bankowych, by odnaleźć tę, która spełni Państwa oczekiwania. Chętnie je poznamy, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy strategię współpracy.

Kredyty - Oława - przejrzyste zasady współpracy

Cenimy sobie zadowolenie i komfort naszych klientów, dlatego chętnie wytłumaczymy wszelkie formalności związane z zaciąganiem kredytu. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala nam wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zapewnić obsługę na wysokim poziomie - ważna jest dla nas owocna i przyjemna współpraca. Działamy na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych.

  • Każda oferta przygotowana jest po indywidualnej rozmowie z klientem, po szczegółowej analizie potrzeb i możliwości finansowych Klienta
  • Wspieramy w całym procesie kredytowym, wyjaśniamy zapisy we wniosku kredytowym oraz w umowie kredytowej

Rodzaje kredytów

Pożyczki

Hipoteczne

Firmowe

Gotówkowe

Dotacje unijne

Firma Wasz Ekspert wspiera na każdym etapie procesu

Jak pomagamy?
  • Pośredniczymy w procesie kredytowym

  • Badamy zdolność kredytową

  • Dobieramy najkorzystniejszejsze warunki kredytu

  • Pomagamy we wszelkich formalnościach

  • Uczestniczymy z klientem w banku podczas podpisywania umowy kredytowej

  • Analizujemy oraz wyjaśnianiamy zapisy umowy kredytowej

Posiadamy ofertę 20 banków

Codzienna aktualizacja ofert pozwala nam na przedstawienie klientowi najbardziej aktualnej oferty. Bardzo dobre relacje z bankami sprawiają, że mamy dostęp do atrakcyjnych promocji.

Jak działamy?

Wstępnie oceniamy zdolność kredytową, tak aby poznać wartości brzegowe możliwości kredytowych i wybrać najlepsze oferty

Przygotowujemy kilka ofert z różnych banków wybierając te najbardziej spełniające Państwa oczekiwania i potrzeby

Omawiamy  oferty z Państwiem, proponujemy różne rozwiązanie (wskazujemy bank, który na moment przygotowania oferty posiada najkorzystniejszą ofertę, bierzemy pod uwagę grupę zawodową, dochody rodziny, wydatki miesięczne)

Po wyborze przez Państwa oferty  przygotowujemy dokumenty do banku (wniosek kredytowy, zaświadczenie o zatrudnieniu, pozostałe dokumenty niezbędne do udzielenia kredytu)

Składamy dokumenty w wybranych przez Państwa bankach

Kontrolujemy proces przyznawania kredytu, oraz na ewentualną prośbę banku uzupełniamy brakujące dokumenty

Negocjujemy warunki kredytu dla Państwa

Umawiamy spotkania w banku w celu finalizacji procesu kredytowego. Jesteśmy z Państwem podczas podpisywania umowy kredytowej, wyjaśniając ewentualne niejasności

Pilnujemy, aby uruchomienie kredytu zostało zrealizowanie zgodnie z terminem wskazanym w umowie, oraz aby wszystkie warunki, jak i wszystkie wymagane dokumenty zostały na czas dostarczone do banku

Firma Wasz Ekspert zadba, aby proces kredytowy przebiegł łagodnie i w poczuciu bezpieczeństwa.

 

Uczestniczymy na każdym etapie procesu wspierając Państwa naszym  doświadczeniem i obecnością.

Jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości?

Skorzystaj z kompleksowej usługi obrotu nieruchomościami i pośrednictwie kredytowym.

Zapraszamy do kontaktu

wasz_ekspert_logo

Wasz Ekspert

Firma Wasz Ekspert świadczy usługi pośrednictwa kredytowego i pośrednictwa w OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. Firma posiada 20-letnie doświadczenie w finansach i bankowości, oraz licencję w obrocie nieruchomościami.
Więcej

Kontakt

Więcej

Polityka Prywatności

Strona używa plików cookies oraz innych technologii w celu zwiększenia komfortu przeglądania, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami strony.
Więcej