Zamknij x

Dane nieruchomości
Dane kontaktowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych. Administratorem danych jest Wasz Ekspert Obrót Nieruchomościami Pośrednictwo Kredytowe Dorota Kopyta z siedzibą w Oławie przy ul. 3 Maja 24/3. Mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu marketingowym, zawarcia umowy pośrednictwa z Wasz Ekspert Obrót Nieruchomościami Pośrednictwo Kredytowe Dorota Kopyta i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wasz Ekspert Obrót Nieruchomościami Pośrednictwo Kredytowe Dorota Kopyta za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez Wasz Ekspert Obrót Nieruchomościami Pośrednictwo Kredytowe Dorota Kopyta.

* Pola wymagane

wasz_ekspert_logo

Wasz Ekspert

Firma Wasz Ekspert świadczy usługi pośrednictwa kredytowego i pośrednictwa w OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. Firma posiada 20-letnie doświadczenie w finansach i bankowości, oraz licencję w obrocie nieruchomościami.
Więcej

Kontakt

Więcej

Polityka Prywatności

Strona używa plików cookies oraz innych technologii w celu zwiększenia komfortu przeglądania, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami strony.
Więcej