Informacje szczegółowe
DOLNOŚLĄSKIE, Jelcz-Laskowice Jelcz 55-230
235,000.00 PLNOpis
Grunty - DOLNOŚLĄSKIE Jelcz
Oferuję na sprzedaż działkę położoną w Jelczu-Laskowicach przy ulicy Lipowej (wjazd od ul. Klonowej).
Działka nr 6 (AM-13, obręb Jelcz) położona jest na terenie oznaczonym w „studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego” jako:
” M – TERENY MIESZKANIOWE- ZAINWESTOWANE”.
Terenyzainwestowane, wskazane w `Studium` jako tereny o wiodącej funkcji mieszkaniowej.Zalicza się do nich: zabudowę mieszkaniową istniejącą, wszelkich typów (jednorodzinną,wielorodzinną i zagrodową), nieuciążliwą zabudowę usługową i produkcyjną, wraz z zielenią,niezbędnymi urządzeniami infrastruktury technicznej oraz obsługą komunikacyjną.
Media dostępne w granicy działki:
– gaz,
– woda,
– kanalizacja,
– prąd.
Wymiary działki:18 m (szerokość) x 52,80 m.
Okolica bardzo urocza i spokojna, dookoła zabudowa jednorodzinna oraz las. Miejsce idealne do aktywnego wypoczynku.
Działka położona jest blisko lasu, daleko od drogi głównej.
Zapraszam na bezpłatną prezentację. Mój nr tel. 733827410 Dorota Kopyta pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 21954).
Oferuję Państwu pomoc w uzyskaniu dogodnego kredytu hipotecznego na zakup przedmiotowej działki oraz na budowę domu. Jestem ekspertem kredytowym.
Zajmę się wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem działki.
Oferta nr 4250896 wysłana z systemu LocumNet Online
- Powierzchnia użytkowa 951.00 m²









